niedziela, 28 lutego 2016

Zapowiedź Miotu 2016!


Z ogromną radością informuję o naszych planach hodowlanych. Na przełomie maja i czerwca dojdzie do skojarzenia Aleki Derbeko (Majlo) i naszej Jolly

Po tym skojarzeniu szczenięta będą miały prawdopodobne następujące kolorki: black&white, tricolor i może się  również zdarzyć ee-red. 
Szczeniaczki będą miały predyspozycje zarówno do wystaw jak i sportów. (ale dokładniej będziemy to określać i obserwować maluchy jak się urodzą)
Szczeniaki będą posiadaczami bardzo dobrych charakterów - Majlo to spokojny i zrównoważnony pies. Jolly - jest chętna do pracy i bardzo szybko się uczy.
Majlo podczas wystaw nie ma najmniejszego problemu ze zdobywaniem pierwszych lokat. Bierze udział w licznych seminariach, próbował swoich sił m.in. w zawodach frisbee, w pasieniu, a nawet sesjach fotograficznych.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, papiki przyjdą na świat w sierpniu tego roku :-) 

9 komentarzy:

 1. Małe borderki to sama słodycz.
  To pierwszy miot Jolly?

  OdpowiedzUsuń
 2. Papisie, to słodycz i wyzwanie! :-)
  Tak, to będzie pierwszy miot Jolly.

  OdpowiedzUsuń
 3. AJ, AJ, AJ! <3
  Jak strasznie cieszą się moje oczy na tą wiadomość, tym bardziej, że właśnie od pewnego czasu zaczęłam rozglądać się za nowym członkiem naszego teamu w niedalekiej przyszłošci. :D Marzy mi się taki mały kosmita, co by na owce chciałby pojechać, na spacerach kroków dotrzymywać, wymysły me znosić, a jednocześnie moim najlepszym koleżką być! :) A przy odrobinie pracy i Smerfetka bez problemu też była by całkiem zadowolona z takiego układu. Jedynym ale jest fakt, że Młodego, roboczo nazwanego Fripio, planowałam wziąć na początku wakacji, w końcu socjal najważniejszy... A że przy takim zbiegu okoliczności i Młody i Jolly mieliby blisko siebie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ah so, przepraszam, niechcący żem napisała z profilu siostry, przepraszam ubożenie ;)
   ~Dziewczynka z zoologicznego

   Usuń
  2. Właśnie zastanawiałam się co to za Sandra ;-) Nic się nie stało. Życzę powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego Koleżki ;-)

   Usuń
 4. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało ! <3

  lakispaniel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki. Musi być dobrze! Podrawiamy!

   Usuń
 5. Ojej, szkoda, że nie mogę mieć szczeniaka z tego miotu... No cóż, życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lena, planujesz zakup Borderka?
  Dzięki, powodzenie się zawsze przyda!

  OdpowiedzUsuń